“Zelfs kenners kunnen authentiek pijporgelgeluid niet onderscheiden van de klanken van onze digitale orgels.”
Geachte Klant,
U bent van harte welkom tijdens onze Johannus presentatie op zaterdag 23 november. Op deze datum presenteren we samen met Johannus de nieuwste modellen in onze showroom, waarbij een gastorganist aanwezig is.
Kom samen met ons deze orgels beleven. De Studio P-150 en de Studio P-350 zijn voor zowel de beginnende als de gevorderde organist perfecte studie orgels.
Deze Positief uitvoering van de Studio brengt bij u het ultieme pijporgel gevoel naar boven. De trekregisters zijn verlicht en praktisch, de klank wordt vanaf de bovenkant weergegeven, waardoor deze direct het gehoor van de bespeler bereikt.
Koffie en thee staat voor u klaar met wat lekkers.
We zien u graag op 23 november tussen 10.00 en 16.00u.
Met vriendelijke groet,
Els Kuipers